Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-SP1274
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 COB 6W 480Lm Warm White DIMM Spotlights Optonica LED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | MCOB |
| Príkon | 6W |
| Vyžarovací uhol | 50° |
| Svetelný tok | 480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Warm White 2700K |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 53mm (58mm aj s päticou) |
| Poznámka | Stmievateľná |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W halogénovej žiarovke |