Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-GU10-COB-7W-NW-50°
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 COB 7W 380Lm Natural White 4200K Spotlights 50° Optonica
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | MCOB |
| Typ LED prvkov | COB (multičip) |
| Príkon | 7W |
| Vyžarovací uhol | 50° |
| Svetelný tok | 380 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4200K |
| Váha | 50g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 58mm aj s päticou |
| Poznámka | optika 50° |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W halogénovej žiarovke |