Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDline-GU10-10SMD2835-NW-7W
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 10LED SMD2835 7W 630Lm Natural White Ceramic LEDline
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 10xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 High Brightness Brand EPISTAR |
| Príkon | 7 Watt |
| Vstupné napätie | AC 170-250V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 630 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 64 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 50 mm (55mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |