Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 8LED SMD2835 4W 300Lm WW/NW/CW Spotlight miLEDo
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 8xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 4 Watt |
| Elektrický prúd | 35mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 300 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K Naturálna biela 4000K Studená biela 5300K |
| Váha | 25 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 52 mm (57mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 28W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |