Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 14LED SMD2835 9W 1050Lm WW/NW/CW CCD LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Vstupné napätie | AC 175-265 V |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 56mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| CRI index | Ra80 |