Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MiLight-FUT103
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 RGB+CCT 4W integrated 2,4GHz controller Spotlight MiLight FUT103
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø50 x výška 57mm |
| Pätica | GU10 |
| Príkon | 4 Watt |
| Vstupné napätie | AC 86-265V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 25° |
| Svetelný tok | 280 Lumenov |
| Teplota farby svetla | CCT 2700K-6500K |
| Váha | 40 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 57mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |

