Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 12LED SMD2835 6W 480Lm WW/NW CCD LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 12 ks SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Svetelný tok | 480lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K, Neutrálna biela 4000K |
| Váha | 24g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín LED čip |
| Pracovná teplota | -20/+40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 53mm |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |
| CRI index | Ra80 |