Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 15LED SMD2835 7W 638Lm WW/NW/CW LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer 50mm, výška 56mm |
| Pätica | GU10 |
| Príkon | 7W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 638 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K, Denná biela 4000K, Studená biela 6000K |
| Váha | 23g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín (SMD LED) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
| CRI index | Ra 80 |
Klasická žiarovka do pätice GU10 (AC 220-240V) vhodná ako náhrada 50W halogénovej žiarovky
Svetelný zdroj 15xLED SMD2835 EPISTAR na hliníkovej DPS, LED-ky sú prekryté mliečnym krycím difúzorom
Krycie sklíčko je v mierne mliečnej úprave - opál 5% pre dosiahnutie prirodzenejšieho rozptylu svetla
Telo žiarovky ABS plast (biela farba)
Široký rozptyl svetla - 120° (použité SMD LED od výrobcu EPISTAR)
Priemer žiarovky 50mm, dĺžka žiarovky 56mm
Index CRI Ra>80
Účinnosť LED 91Lm/W
Farba svetla: teplá biela 3000K, neutrálna biela 4000K, studená biela 6000K