Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0015512G
Nový produkt
Svetelný tok 400 Lumenov;
COB LED čip - Chip on board;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Krycie sklíčko a deflektor pre lepší rozptyl svetla;
Priama náhrada 35W halogénky;
DIMM-stmievateľná verzia;
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 COB 5W SHARP 400Lm Warm White 2600K Spotlights 60° VL-DIMM
Svetelný tok 400 Lumenov;
COB LED čip - Chip on board;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Krycie sklíčko a deflektor pre lepší rozptyl svetla;
Priama náhrada 35W halogénky;
DIMM-stmievateľná verzia;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | MCOB |
| Príkon | 5W |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2400K-2600K |
| Váha | 50g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 49mm |
| Dĺžka žiarovky | 51mm (57mm aj s päticou) |
| Poznámka | Krycie sklíčko, DIMM-stmievateľná |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W halogénovej žiarovke |