Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0015412D
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 COB 5W 400Lm Cold White Spotlights DIMM OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | MCOB |
| Príkon | 5W |
| Vyžarovací uhol | 40° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000-6500K) |
| Váha | 88g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 67mm (73mm aj s päticou) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W halogénovej žiarovke |