Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0015112C
Nový produkt
Svetelný tok 520 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla denná biela 4500K;
Spotreba elektrickej energie 6W;
Priama náhrada 35W halogénky;
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 6LED SMD2835 6W 520Lm Natural White Spotlights 60° LUMENIX
Svetelný tok 520 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla denná biela 4500K;
Spotreba elektrickej energie 6W;
Priama náhrada 35W halogénky;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 6xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 520 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4500K |
| Váha | 50g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 53mm |
| Poznámka | Optika-čočka plastová 60° |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W halogénovej žiarovke |
Klasická žiarovka do pätice GU10 (AC 220-240V) vhodná ako náhrada 35W halogénovej žiarovky
Svetelný zdroj 6xLED SMD2835 na hliníkovej DPS, LED-ky sú prekryté optikou 60°, ktorá rovnomerne rozptyluje svetlo
Telo žiarovky keramické, päta žiarovky ABS plast (krémová farba)
Priemer žiarovky 50mm, dĺžka žiarovky 53mm
Farba svetla denná-naturálna biela 4500K