Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0013512H
Nový produkt
Svetelný tok 520 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 6 Watt;
Ekvivalent ku 50 Watt halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 16LED SMD2835 6W 520Lm Warm White Spot. PremiumLUX
Svetelný tok 520 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 6 Watt;
Ekvivalent ku 50 Watt halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 6 Watt |
| Elektrický prúd | 28mA |
| Vstupné napätie | AC 170-250V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 520 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000-3200K) |
| Váha | 50 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 18 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 54,5mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W halogénovej žiarovke |