Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 13LED SMD2835 10W 860Lm Warm White Spot. LUMENIX-Dimm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | 13xSMD |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 10 Watt |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 860 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K) |
| Váha | 48 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 53 mm (56mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |