Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
G9-AC1LED-SMD5050-2,2W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
G9 1LED AC SMD5050 2,2W 130Lm Warm White AC230V LEDline
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 2x AC SMD5050 |
| Typ LED prvkov | AC SMD5050 |
| Príkon | 3,5W |
| Vstupné napätie | AC 230V |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 130 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 11g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 14mm |
| Dĺžka žiarovky | 47mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20 Watt |
| CRI index | Ra75 |