Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight-EC20746
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
G9 LED 5W 480Lm Natural White AC220/240V ecolights
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø 17mm x výška 50 mm |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 360°/270° |
| Svetelný tok | 480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 10g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30 Watt |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | ecolight |
