Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMAX-LL245
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
G9 COB LED 4,5W 480Lm Warm White AC220-240V LUMAX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø16 x 59,5 mm |
| Typ LED prvkov | COB LED |
| Príkon | 4,5W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 5g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40 Watt |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LUMAX |