Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMENIX-G9-14SMD2835-3W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
G9 14LED SMD2835 3W 300Lm Warm White AC220-240V DIMM LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø17 (12)mm x 47 mm |
| Počet LED prvkov | 14 x LED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 3W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 300 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K |
| Váha | 5g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 17mm (12mm) |
| Dĺžka žiarovky | 57mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20 Watt |