Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMENIX-G4-21SMD2835-5W-WW
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
G4 21LED SMD2835 5W 550Lm Warm White 12V DC LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 28 mm, výška 40 mm, hrúbka 5mm |
| Pätica | G4 |
| Počet LED prvkov | 21 LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | 12V DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 550 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2900K |
| Váha | 4g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 10.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 28mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W typu G4 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LUMENIX |