Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-E27-G45-6W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 G45 LED 6W 470Lm Warm White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 200° |
| Svetelný tok | 470 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 20g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 h |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø45mm |
| Dĺžka žiarovky | s päticou 79mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W až 35W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LUMAX - HEDA |