Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight- EC79165
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 LED 10W 1000Lm Natural White 4000K AC/DC 24V ecolight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Príkon | 10W |
| Vstupné napätie | AC/DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 42g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 110 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | ecolight |
Nízkonapäťové žiarovky sa používajú na osvetlenie priestorov, kde je potrebné napájanie bezpečným napätím, napr. v dielňach, vo výrobných halách – na osvetlenie pracovísk a v prenosných lampách v opravárenských kanáloch.
Žiarovka nie je stmievateľná!
Hodnovernosť podania farieb CRI ≥80
Energetická trieda F