Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-11711
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 Vintage Ø137 LED 3W 225Lm AMBER-1800K GOLDEN GLASS OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Ø 137 x D 230 mm |
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | VintageLED |
| Príkon | 3W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 225 Lumenov |
| Teplota farby svetla | AMBER - Extra Teplá biela 1800K |
| Váha | 215g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod |
| Pracovná teplota | -25 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP20 |
| Priemer žiarovky | 137 mm |
| Dĺžka žiarovky | 230 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 24W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |