Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OSRAM-AC32311
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 Filament LED 11W 1521Lm Warm White CRI80 DIMM FROSTED OSRAM
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 11W |
| Elektrický prúd | 52mA (nábehový 166mA) |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 1521 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 2700K Teplá biela |
| Váha | 31g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 105 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Stmievateľná |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OSRAM |