Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-WOJ14470
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 G95 Filament LED 4,5W 310Lm Natural White SMOKED spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 7W |
| Elektrický prúd | 35mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 310 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 60g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hod |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP20 |
| Priemer žiarovky | 95 mm |
| Dĺžka žiarovky | 145 mm (aj s päticou E27) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 29W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | spectrumLED |
Stránka výrobcu: LED GLOB G95 E27 230V 4.5W COG NW MODERNSHINE SPECTRUM WOJ+14470