Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
E27-A60-12W-CW-ecoPLANET
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 LED SMD2835 12W 1050Lm Cold White ecoPLANET
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer 60mm, výška 108mm |
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | LED SMD 2835 |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC 230V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 1050 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 24g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 12.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20 až +50 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 108 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra80 |