Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED - WOJ14596
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A61 Filament LED 8,5W 1200Lm Natural White spectrumLED - WOJ14596
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | LED Filament |
| Príkon | 9W |
| Elektrický prúd | 67mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 1200 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 4000K Denná biela |
| Váha | 32g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20 až +40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Priemer žiarovky | 61 mm |
| Dĺžka žiarovky | 107 mm (aj s päticou E27) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 80W |
| CRI index | Ra 80 |
| Výrobca | spectrumLED |
Energeticky úsporná a efektívna FILAMENT LED žiarovka od spectrumLED v podobe klasickej A60 žiarovky s päticou E27 a výkonom 8,5W (ekvivalent klasickej 80W žiarovky) je kvalitný LED svetelný zdroj. LED žiarovka bola vyrobená pomocou moderných riešení s použitím inovatívnej LED technológie, ktoré sa vyznačujú vysokou účinnosťou svetelných parametrov, vernou reprodukciou farieb osvetľovaných predmetov a mimoriadne dlhou životnosťou.
Hlavnou výhodou LED žiaroviek je až o 90% nižšia spotreba elektrickej energie v porovnaní so štandardnými svetelnými zdrojmi, navyše LED žiarovky sú bez vlákien a iných krehkých prvkov, vďaka čomu sú odolné voči vibráciám. Prezentovaná LED žiarovka, uzavretá v podobe klasickej žiarovky s priehľadným tienidlom, vyžaruje denné-naturálne svetlo s teplotou farby 4000K, ktoré je ideálne pre celkové osvetlenie vašich miestností a farba emitovaného svetla je podobná farbe svetla za denného svitu.