Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-WOJ14396
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 P45 Filament LED 5,5W 660Lm Warm White spectrumLED - WOJ14396
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | FILAMENT LED |
| Príkon | 5,5W |
| Elektrický prúd | 50mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 660 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 27g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø45mm |
| Dĺžka žiarovky | s päticou 72mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |
| CRI index | Ra80 |