Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMILED-E27-10W-Filament-WW-M
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 Filament LED 10W 1100Lm Warm White Milk LUMILED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | LED Filament |
| Príkon | 10W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 1100 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000K Teplá biela |
| Váha | 36g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20 až +40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 107 mm (aj s päticou E27) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 75W |
| CRI index | Ra 80 |
Energeticky úsporná a efektívna FILAMENT LED žiarovka od LUMILED v podobe klasickej A60 žiarovky s päticou E27 a výkonom 10W (ekvivalent klasickej 75W žiarovky) je kvalitný LED svetelný zdroj. LED žiarovka bola vyrobená pomocou moderných riešení s použitím inovatívnej LED technológie, ktoré sa vyznačujú vysokou účinnosťou svetelných parametrov, vernou reprodukciou farieb osvetľovaných predmetov a mimoriadne dlhou životnosťou.
Použitie CCD prevodníka v LED žiarovke robí žiarovku odolnou voči poklesom a nárastom napätia v sieti. Svetlo nebliká ani sa netrasie. CCD prevodník robí žiarovku dlhodobo bezproblémovou.
Hlavnou výhodou LED žiaroviek je až o 90% nižšia spotreba elektrickej energie v porovnaní so štandardnými svetelnými zdrojmi, navyše LED žiarovky sú bez vlákien a iných krehkých prvkov, vďaka čomu sú odolné voči vibráciám. Prezentovaná LED žiarovka, uzavretá v podobe klasickej žiarovky s priehľadným tienidlom, vyžaruje teplé, príjemné a relaxačné svetlo s teplotou farby 3000K, ktoré je ideálne pre celkové osvetlenie vašich miestností.