Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMILED-E27-ST64-8W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 ST64 FILAMENT LED 8W 880Lm Warm White 3000K LUMILED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 64 x 145mm |
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | FILAMENT LED |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 880 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000K Teplá biela |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP20 |
| Priemer žiarovky | 64mm |
| Dĺžka žiarovky | 145 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W |
| CRI index | Ra80 |
Energeticky úsporná a efektívna FILAMENT LED žiarovka od LUMILED v podobe nadčasovej žiarovky EDISON (ST64) s päticou E27 a výkonom 8W (ekvivalent klasickej 65W žiarovky) je kvalitný LED svetelný zdroj. LED žiarovka bola vyrobená pomocou moderných riešení s použitím inovatívnej LED technológie, ktoré sa vyznačujú vysokou účinnosťou svetelných parametrov, vernou reprodukciou farieb osvetľovaných predmetov a mimoriadne dlhou životnosťou.
Použitie CCD prevodníka v LED žiarovke robí žiarovku odolnou voči poklesom a nárastom napätia v sieti. Svetlo nebliká ani sa netrasie. CCD prevodník robí žiarovku dlhodobo bezproblémovou.
Hlavnou výhodou LED žiaroviek je až o 90% nižšia spotreba elektrickej energie v porovnaní so štandardnými svetelnými zdrojmi, navyše LED žiarovky sú bez vlákien a iných krehkých prvkov, vďaka čomu sú odolné voči vibráciám. Prezentovaná LED žiarovka, uzavretá v podobe tradičnej žiarovky s jantárovým odtieňom, vyžaruje mimoriadne teplé, príjemné a relaxačné svetlo s farebnou teplotou 2200K, ktoré je ideálne pre celkové osvetlenie vašich miestností.
Žiarovka môže byť namontovaná do všetkých tradičných svietidiel a svietidiel, ktoré sú vybavené objímkou E27. Výmena svetelného zdroja je jednoduchá a nespôsobuje žiadne problémy. Stačí vymeniť starú žiarovku za novú a je pripravená.