Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-WOJ+14473
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 SMART LED RGB+CCT 13W 1500Lm WiFi 2,4GHz spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Φ 66x132 (výška) mm |
| Pätica | E27 |
| Príkon | 13W |
| Elektrický prúd | 120mA |
| Vstupné napätie | AC 100-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 210° |
| Svetelný tok | 1500 Lumenov (pri naturálnej bielej farbe svetla) |
| Teplota farby svetla | RGB+CCT (2700-6500K) |
| Váha | 96g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20 až +40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP50 |
| Priemer žiarovky | 66 mm |
| Dĺžka žiarovky | 132 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Wi-Fi frekvencia: 2,412 - 2,484GHz |
| CRI index | Ra80 |
Aplikácia pre ovládanie žiarovky "Spectrum SMART" je voľne stiahnuteľná v Google Play alebo App Store: