Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-E27-10W-WW-CLASSIC
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 CLASSIC LED 10W 750Lm Warm White OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Príkon | 10W |
| Elektrický prúd | 70mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 750 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (2800K) |
| Váha | 107g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20 až +40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 118 mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra 75 |
| Výrobca | OPTONICA |