Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 LED žiarovka 12W 1055Lm CW/NW/WW OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | SMD |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 1055 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 2800K Teplá biela, 4500K Neutrálna biela, 6500K Studená biela |
| Váha | 35g |
| Pracovná teplota | -25 až +50 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 111 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 65W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |