Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 T50-AP 15LED SMD2835 15W 1521Lm WW/NW LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Počet LED prvkov | 15ks SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 15W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1521 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K), Neutrálna biela (4000K) |
| Váha | 80g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50mm |
| Dĺžka žiarovky | 145mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 90W-100W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LEDLUMEN |