Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-E27-G45-8W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 G45 9LED SMD2835 8W 806Lm Warm White CCD LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Počet LED prvkov | 9xLED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 170-265V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 806 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 35g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 47mm |
| Dĺžka žiarovky | 88mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 55W |
| CRI index | Ra80 |