Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 CLASSIC 12W 900Lm Natural White OptonicaLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Príkon | 12W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White - Denná biela 4500K |
| Váha | 129g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (LED čip) |
| Pracovná teplota | -20 až +40 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP50 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 118 mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 75W až 80W |