Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-E27-6W-WW-Filament
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 Filament 6W 600Lm Warm White Frost Optonica SP1388-F
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | 4x1,5W LED Filament |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 2800K Teplá biela |
| Váha | 33g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP20 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 110 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W |