Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0003814H
Nový produkt
Svetelný tok 800 Lumenov;
Uhol svetla 300°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 8W;
Vhodná náhrada 60W wolfrámovej žiarovky;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 Filament 8W 800Lm Warm White Retro LEDLUX
Svetelný tok 800 Lumenov;
Uhol svetla 300°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 8W;
Vhodná náhrada 60W wolfrámovej žiarovky;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | 4x2W LED Filament |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 165-260V |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000K Teplá biela |
| Váha | 33g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hod |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP65 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 110 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |