Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0007013G
Nový produkt
Svetelný tok 480 Lumenov;
Uhol svetla 270°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Ekvivalent ku 30W klasickej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 Filament LED 4W 480Lm Warm White Retro Candle Clear LEDLine
Svetelný tok 480 Lumenov;
Uhol svetla 270°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Ekvivalent ku 30W klasickej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V /50Hz |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (Warm White - 2800-3200K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 35mm |
| Dĺžka žiarovky | 100 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |