Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMENIX-E14-G45-16SMD2835-7W-WW
Nový produkt
Svetelný tok 500 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 6W;
Malé rozmery;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 16LED SMD2835 6W 500Lm Warm White Milk Cover G45 LUMENIX
Svetelný tok 500 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 6W;
Malé rozmery;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 16xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 43g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø46mm |
| Dĺžka žiarovky | 54mm (s päticou 80mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |