Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0006613F
Nový produkt
Svetelný tok 560 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 6W;
CCD - Constant Current Driver;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 7LED SMD2835 6W 560Lm Warm White Candle Milk Cover LEDLUMEN
Svetelný tok 560 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 6W;
CCD - Constant Current Driver;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 7 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR chips |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 170-260V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 560 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø37 |
| Dĺžka žiarovky | 105mm aj s päticou (bez pätice 78mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |