Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 LED SMD 8W 720Lm Warm White DIMM LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 720 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 18g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 10.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø46mm |
| Dĺžka žiarovky | 80mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |
| CRI index | Ra80 |