Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
00016013D
Nový produkt
Svetelný tok 580 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 5,5W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 10LED SMD2835 5,5W 580Lm Warm White Candle Milk Cover LEDLUMEN
Svetelný tok 580 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 5,5W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 10 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR chips |
| Príkon | 5,5W |
| Vstupné napätie | AC 170-260V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 580 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø37 |
| Dĺžka žiarovky | 110mm aj s päticou (bez pätice 82mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W až 45W |