Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0005113F
Nový produkt
Svetelný tok 340 Lumenov;
Farba svetla teplá biela;
Číre krycie sklíčko s optikou - uhol svetla 155°;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 10LED SMD2835 4W 340Lm Warm White EPISTAR Chips LEDLUMEN
Svetelný tok 340 Lumenov;
Farba svetla teplá biela;
Číre krycie sklíčko s optikou - uhol svetla 155°;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 10 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR chips |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 155° |
| Svetelný tok | 340 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 38g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø45 |
| Dĺžka žiarovky | 78mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |