Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0008013B
Nový produkt
Svetelný tok 240 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela 2800K;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie do 3,5W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 12LED SMD2835 3,5W 240Lm Warm White Candle Milk Cover PremiumLUX
Svetelný tok 240 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela 2800K;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie do 3,5W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 12 LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 3,5W |
| Vstupné napätie | AC 230V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 240 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 2800K) |
| Váha | 23g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 12 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 38 mm |
| Dĺžka žiarovky | 101mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W |