Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0007313D
Nový produkt
Svetelný tok 350 Lumenov;
Uhol svetla 220°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 10LED SMD2835 4W 350Lm Warm White Candle Ekolight Milk Cover
Svetelný tok 350 Lumenov;
Uhol svetla 220°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 10 LED SMD2835 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 230V |
| Vyžarovací uhol | 220° |
| Svetelný tok | 350 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 37mm |
| Dĺžka žiarovky | 103mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W |