Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0009713F
Nový produkt
Svetelný tok 400 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 10LED SMD2835 4W 400Lm Warm White Candle Milk Cover LEDLUMEN
Svetelný tok 400 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 10 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR chips |
| Príkon | 4W |
| Vyžarovací uhol | 140° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000K Teplá biela |
| Váha | 35g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h (LED čip) |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP40 |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 100mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |