Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0006813G
Nový produkt
Svetelný tok 340 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Miniatúrne rozmery;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 42LED SMD3014 4W 340Lm Warm White Milk Cover LEDSOURCE
Svetelný tok 340 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Miniatúrne rozmery;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 42 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD3014 |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 340 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K) |
| Váha | 43g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø45mm |
| Dĺžka žiarovky | 52mm (s päticou 78mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |