Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0008413C
Nový produkt
Svetelný tok 280 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla studená biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 35LED SMD3014 4W 280Lm Cold White Candle Milk Cover
Svetelný tok 280 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla studená biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 4W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 35 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD3014 |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 280 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 99mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 20W až 30W |