Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0007813G
Nový produkt
Svetelný tok 240 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 3W;
Ekvivalent ku 35 W halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 3x1W 3W 240Lm Warm White Spotlights EPISTAR
Svetelný tok 240 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 3W;
Ekvivalent ku 35 W halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 3x High Power LED EPISTAR |
| Typ LED prvkov | 1W High power LED EPISTAR |
| Príkon | 3W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V /50Hz |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 240 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (Warm White - 2800-3200K) |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 49mm |
| Dĺžka žiarovky | 74mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W halogen žiarovka |