Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMAX-LL096
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 R50 LED 6W 470Lm Warm White LUMAX LL096
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 470 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 28g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 85mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |
| CRI index | Ra80 |