Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMENIX-E14-C35-10W-WW-Filament
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C35 Filament LED 10W 1120Lm Warm White LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 4xLED Filament |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 10W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V /50Hz |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 1120 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (Warm White - 3000K) |
| Váha | 15g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 35mm |
| Dĺžka žiarovky | 90 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 65W |
| CRI index | Ra80 |